نیوزیک شماره بیست و هفت از گروه نیوش

نیوزیک شماره بیست و هفت از گروه نیوش:

نیوزیک شماره بیست و هفت از گروه نیوش  را امروز در رادیو سرو تقدیم به شما میکنیم.پادکست نیوزیک پادکستی هست که با دیدگاهی متفاوت(دیدگاه اعضای گروه موسیقی نیوش)به صنعت موسیقی نگاه میکند. این مجموعه پادکست ها به محبوبیتی بسیار عالی بین مخاطبین دست یافت.این برنامه ها در وبسایت معتبر بیپ تیونز پخش میشد که هم اکنون نیوزیک شماره بیست و هفت از گروه نیوش توسط گروه رادیو سرو  بازپخش میشود.در ادامه بیوگرافی کوتاهی از گروه نیوش خدمتتان تقدیم میشود.

پس از مستقل شدن «سروش قهرمانلو» از گروه « استاد جلال ذوالفنون»،گروه «نیوش»در سال ۱۳۸۸ توسط «آرش قهرمانلو» و «سروش قهرمانلو»پایه گذاری شد. کارهای این گروه در سبک های موسیقی «پراگرسیو راک» و «تلفیقی» هستند. گروه «نیوش» از صداهای قلم نی خوشنویسی و ساز سه تار- الکتریک (سه تار افکت) ابداعی «سروش قهرمانلو» در اجرا وضبط استفاده می کند. اعضای این گروه «آرش قهرمانلو»، «سروش قهرمانلو»، «کیکاووس مختاری» می باشند. کارنامه ی اجرای زنده « نیوش» پربار است. به عنوان نمونه می توان به پرفورمنسی براساس طرح «آرش قهرمانلو» در «هفت ایستگاه مترو»، اجرا در فستیوال «ایران/آوای امروز» در سال ۹۱ که به همت «فیلارمونی کلن وهامبورگ» و «آکادمی هنرهای جهان» برگزار شد را به این لیست اضافه کرد.
سبکها :
تلفیقی ، راک ،پراگرسیو راک، هارد راک

این گروه هم اکنون در تدارک ضبط و انتشار البوم جدید خود می باشد که در زمستان ۹۷ منتشر خواهد شد که خبر انرا میتوانید از اینجا در رادیوسرو مطالعه بفرمایید.

تا به امروز از این گروه البوم های زیر منتشر شده است:

خرده های تاریکی:خرده های تاریکی که با شعر و دکلمه ی “گروس عبدالملکیان” و موزیک گروه نیوش ساخته شده است.

کینه:کینه نام دومین البوم گروه موسیقی نیوش میباشد.این البوم دارای ترک های زیر میباشد:
۱:انار ۲:بیگاهان ۳:صدای قلب ۴:هم مستیم و هم قلاش ۵:وقتی که نیستیم ۶:کینه ۷:شهریار جان ۸:مرثیه برای شادی

برای دانلود پادکست صوتی نیوزیک شماره بیست وهفت از گروه نیوش بر روی آیکون زیر کلیک کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار