زمان پخش فصل ۸ سریال Game Of Thrones

زمان پخش فصل ۸ سریال Game Of Thrones:

اولین سوالی که برای همه ی ما بعد اتمام فصل هفتم سریال Game Of Thrones پیش آمد این بود که چقدر وقت دیگر باید برای برای فصل هشتم منتظر باشیم، با ما در رادیو سرو همراه باشید تا در ادامه آمار فصل ۷ و زمان آغاز فصل ۸ را بررسی کنیم.

بازی تاج و تختزمان پخش فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت:

مطمئنا اولین پرسشی که بعد از پایان این فصل ذهن همه ی ما را درگیر خودش کرد، این است که چه زمانی فصل ۸ پخش خواهد شد. هر چند تا کنون به صورت رسمی جایی عنوان نشده است که چه زمان فصل ۸ این سریال پخش خواهد شد .از جمله اینکه فصل ۸ این سریال قسمت های کم تری نسبت به فصل های قبلی خود خواهد داشت. برا اساس گفته های دست اندر کاران این سریال ، فصل ۸، ۶ اپیزوده خواهد بود.  در مورد زمان هر قسمت نیز صحبت های متفاوتی وجود دارد. اما اکثر آنها نسبت به طولانی تر بودن هر قسمت خبر داده اند ، حتی در بعضی از سایت های خبری زمان هر قسمت را تا ۸۰ دقیقه  نیز مطرح کرده بودند.

بالاخره پس از حدس های زیادی که زده میشد، شبکه‌‌ی HBO تأیید کرد که فصل هشتم و پایانی سریال Game Of Thrones در آپریل سال ۲۰۱۹ (فروردین-اردیبهشت ۹۸) پخش خواهد شد. این خبر به همراه یک ویدیو که چیزی جدیدی را در ان مشاهده نمی کنیم همراه شده است.

سریال Game Of Thrones

 

قسمت آخر فصل ۷ پر بیینده ترین قسمت تمام اپیزودهای این سریال شد

همه ما می دانیم سریال game of thrones بدون شک یکی از زیباترین سریال های حال حاضر دنیا می باشد که از شبکه HBO پخش می شود. شبکه HBO بعد از پایان قسمت آخر سریال، این خبر را تایید کرد که قسمت آخر سریال رکورد پر بیننده ترین قسمت این سریال را شکسته است.

شبکه HBO تصریح کرد که قسمت آخر فصل ۷ سریال پربیننده ترین قسمت این سریال در تمام این فصل ها بوده است و آمار خیره کننده ۱۲٫۱ میلیون بیننده به صورت زنده را به نام خود ثبت کرده است. اگر در این آمار ، سرویس های پخش آنلاین را نیز اضافه کنیم آمار بیشتری نیز خواهیم داشت. همچنین این آمار شامل افرادی که بعد از اتمام سریال کپی آن را تماشا کرده اند نمی شود. یعنی آمار ما ایرانی ها را را حساب نکرده اند.

این امکان وجود دارد که دیگر هیچ برنامه تلویزیونی نتواند این رکورد را ثبت کند. مگر اینکه فصل آخر این سریال ، رکورد شکنی دیگری ایجاد کند.

سریال Game Of Thrones

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار