دانلود همه آلبوم های گروه بی تی اس

دانلود همه آلبوم های گروه بی تی اس:

ملت های مختلف نگاه های متفاوتی به موسیقی دارند و احتمال زیادی وجود دارد یک سبک موسیقی از یک ملت برای مردم دیگر کشورهای دنیا جذاب نباشد. در این بین هر از گاهی شاهد حضور ستاره هایی هستیم که سبک موسیقی شان مرزها را پشت سر می گذارد و مورد علاقه جهانیان واقع می شود.

بی تی اس گروهی که از شرق دور تا غرب آوازه اش پیچیده است.

یکی از این موارد جالب گروه  بی تی اس است. این گروه که هفت جوان خوش قد و بالای کره ای آن را تشکیل داده اند راه چندین سال را در یک شب طی کرده است و در عرض مدت کمی شاهد درخشش گروه بی تی اس در سطح جهانی هستیم.

موفقیت گروه بی تی اس به اندازه ای پیشرفت که اخیراً شاهد حضور آلبوم «عاشق خودت باش» در صدر پرفروش ترین آهنگ های بیلبورد ۲۰۰ موسیقی آمریکا هستیم. این آلبوم بیش از ۱۳۵ هزار نسخه در آمریکا فروش داشته که این آمار برای یک گروه کره ای واقعاً مثال زدنی است.


دانلود آلبوم Wake Up

دانلود آلبوم WINGS

دانلود آلبوم you never walk alone

دانلود آلبوم 2Cool4Skool

دانلود آلبوم dark & wild

دانلود آلبوم O!RUL8,2

دانلود آلبوم Skool Luv Affair

 دانلود آلبوم The most beautiful moment in life part 1

 دانلود آلبوم The most beautiful moment in life part 2

 دانلود آلبوم Young forever

دانلود آلبوم YOUTH

 دانلود آلبوم agust d

 دانلود آلبوم  love yourself : Her

 دانلود آلبوم love yourself : Tear


به همین منظور قصد داریم این موفقیت گروه بی تی اس را به فال نیک بگیریم و در ادامه نگاهی به این گروه خوش آتیه کره ای داشته باشیم.

گروه بی تی اس چه زمانی ایجاد شد و چه جوان هایی در این گروه حضور دارند؟

حدود ۵ سال پیش هفت جوان خوش تیپ کره ای با نام های شوگا، آر ام، جین، وی، جی هوپ و جونگ کوک، گروهی را با نام بی تی اس تشکیل دادند. این گروه با نام های بنگتن بویز و پسران ضدگلوله نیز شناخته می شود و گاهی اواقات شاهد خطاب کردن این گروه با نام پسران فراتر از صحنه (Beyond the scene)، نیز هستیم.

تاریخ تشکیل گروه بی تی اس دقیقاً به هشت سال پیش باز می گردد اما تا سال ۲۰۱۳ اعضای این گروه ثابت نبودند و شاهد اضافه و کم شدن اعضای بی تی اس بودیم. در این سال اولین آلبوم بی تی اس با نام No More Dream منتشر شد و در همان ابتدا مورد توجه انجمن های موسیقی و هواداران قرار گرفت و جوایز مختلفی را برای بی تی اس به دنبال داشت.

آلبوم بعدی بی تی اس با نام بال ها حدود ۳ سال بعد در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست به مقام ۲۶ در جدول بیلبورد ۲۰۰ آهنگ برتر آمریکا قرار بگیرد. این آلبوم بیشتر از یک هفته در جداول مختلف موسیقی حضور داشت و راه را برای جهانی شدن بی تی اس باز کرد. آمارها از فروش بیشتر از ۴ میلیون نسخه از آلبوم بال ها در کل دنیا حکایت دارد.

پس از این موفقیت شاهد انتشار مجموعه آلبوم های Love Yourself از جانب بی تی اس بودیم. این آلبوم ها یک بار دیگر رکوردهای جدیدی را به دنبال داشت، از طرف دیگر بی تی اس در این مجموعه آلبوم ها با همکاری یونیسف کمپینی را راه اندازی کرد و تاکنون چیزی بیشتر از یک میلیون دلار جهت این کمپین علیه خشونت جمع آوری شده است.

جالب است بدانید در پی موفقیت جوان های بی تی اس، رئیس جمهور کره جنوبی در طی نامه ای از دستاوردهای بی تی اس تشکر کرد.

انصافاً باید اعتراف کرد موفقیت های بی تی اس بی دلیل نیست و این جوان ها در ترانه های خود با به چالش کشیدن ارزش های سنتی و فرهنگی سعی می کنند حرف های تازه ای برای گفتن داشته باشند. به همین دلیل بیشتر ترانه های بی تی اس رویکردی انتقادی دارند و نگاه تازه ای به سبک زندگی را در ترانه های بی تی اس شاهد هستیم.

از طرف دیگر اعضای گروه بی تی اس به خوبی از قدرت شبکه های اجتماعی استفاده می کنند که این امر را نیز می توان یکی دیگر از دلایل محبوبیت این جوان های کره ای در شرق آسیا و این روزها در غرب دانست. جوان های گروه بی تی اس هر روز در شبکه های اجتماعی حضور دارند و عکس ها تصاویر مختلفی را با هواداران خود یعنی آرمی ها، به اشتراک می گذارند که این امر محبوبیت بی تی اس را دوچندان کرده است.

گروه بی تی اس

4 نظرات
 1. MMM می گوید

  هیچکدوم نمیاره چرا؟

  1. hooman می گوید

   سلام.بررسی شد؛لینک ها سالم بودند!

 2. ياسمين می گوید

  متشكرم كه آلبوم هاى بى تى اس رو در سايتتون قرار دادين

  1. hooman می گوید

   خواهش میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار